Definicja syjonizmu

PO = PiS

W moim rozumieniu syjonizm to dążenia do ustanowienia totalitarnego nie-porządku globalnego zwanego NWO poprzez likwidację suwerennych państw dzięki lichwie, korporacjom ponadnarodowym, ucieczce kapitału za granicę, niszczeniu tożsamości narodowej, zakłamywaniu historii itd.

Realizacją tych celów zajmuje się zarówno lewactwo, jak i gospodarczo liberalna tzw. prawica, a ucieleśnieniem trockistowskich dążeń jawią się Stany Zjednoczone Am. Płn., które wraz z Izraelem prowadzą ludobójczą politykę zagraniczną; London City wedle wielu źródeł sprawuje pieczę nad tym procederem. Unia Europejska jest tylko wykonawcą poleceń atlantystów.

Kwestią wysoce złożoną (i słabo opisaną) jawi się konflikt żydostwa atlantyckiego z europejskim, choć prawdą jest, iż imperializm kontynentalny zawsze będzie lepszy od kolonialnego, zamorskiego. Niemcom nigdy nie było co wierzyć, jednak wierzę w moment przełomu, gdy Niemcy powiedzą Ameryce „BASTA!”  i waz z Putinem zbudują chiński nowy Jedwabny Szlak.

Niebagatelną rolę odgrywa tutaj instytucja Kościoła katolickiego intensywnie wojującego z Rosją Putina sprzeciwiającą się jednobiegunowemu modelowi świata.

Tak więc ‚michniki’ stawiam na równi z ‚rydzykami’, ‚korwinami’, wszelkiej maści anarchistami i specami od ‚wolności’ (szkoda że nie chodzi im o wolność od fałszerzy pieniędzy z FED-u ani od monopolistów ponadnarodowych, którzy korumpują rządy i niszczą gospodarki rodzime poszczególnych państw).

Watykan utożsamiam z USrelem.

Postać Józefa Stalina natomiast cenię za pokonanie banksterskiego nazizmu hitlerowskiego i skuteczną walkę z globalizacją oraz ustanowienie porządku sprawiedliwego, a nie, jak niektórzy chcieliby mi zarzucić, „mordowanie tryliardów”.

Niektóre środowiska syjonistyczne i kryptosyjonistyczne:

– banderowcy, ‚demokraci’ ukrainofilni

– Kościół żydo-katolicki

– Ruch Autonomii Śląska

– korwiniści

– lewica globalistów (różnego sortu tolerancje, zielenie, feministki, demokracje bezpośrednie itd.)

– tzw. Ruch Narodowy Zawiszy, Bosaka, Winnickiego i Kowalskiego

– ‚Słowianie’ antyrosyjscy i ‚patrioci’ od ‚Międzymorza’

– wszystkie partie parlamentarne

– większość partii i ruchów ‚opozycyjnych’ (na konie trojańskie trzeba zwracać szczególną uwagę, dlatego ten punkt wymaga uszczegółowienia)

– większość fundacji i NGO-sów z Fundacją im. Stefana Batorego na czele

 

PS. Żydów szanuję tylko tych, którzy niszczą lichwę (czy są tacy w Polsce w ogóle?..)

podpisał: Pekok Antylichwiarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s