Program Naprawy Państwa

Korpo-bankokrację zastąpić trzeba pieniądzem bezodsetkowym (parytet gospodarczy) emitowanym przez suwerenne państwa dążące do autarkii, gdzie nierówności społeczne będą znacznie mniejsze dzięki podatkom progresywnym.

Nacjonalizacja strategicznych gałęzi gospodarki.

Między państwami zaś powinna następować wymiana bilateralna (bez pośredników typu giełda, MFW, Microsoft itp.) Migracje zminimalizować, globalistów karać. Syjonizm, lichwa i spekulacje – do kasacji.

W polityce zagranicznej – wyjście z NATO i UE, zerwanie z Zachodem, nawiązanie ścisłej współpracy z Rosją i Białorusią.

Poniżej PROGRAM stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej.

Nie zgadzam się tylko z koncepcją parytetu kruszcu, reszta bardzo logiczna.

Rezerwy np. złota państwu są potrzebne, ale parytet tylko gospodarczy.

https://programwps.wordpress.com/

7 uwag do wpisu “Program Naprawy Państwa

  1. Pingback: Napletek Sławomira Sierakowskiego wylądował na Marsie | Pekok Antylichwiarz

  2. Pingback: Tomasz Lis nasrał do kuwety Jarka | Pekok Antylichwiarz

  3. Pingback: Nowy banknot 200-złotowy – orzeł w trumnie… | Pekok Antylichwiarz

  4. Pingback: Program Naprawy Państwa (bardzo ważne!): | Pekok Antylichwiarz

  5. Pingback: Chiny: murzyn zgwałcił Chinkę. Doszło do samosądu, Chińczycy odcięli mu „narzędzie zbrodni” | Pekok Antylichwiarz

  6. Jest wyprowadzanie pieniędzy z Polski, bo nie mamy własnych banków. Obligacja ZUS na 2 BLN trzeba będzie dywidendę wypłacić, tylko 5%, jest 100mld. Odsetki długu publicznego około 60 mld, oblidacje zakładów, odsetki kredyty społeczeństwa, odsetki kredyty zakładów, razem około 250mld PLN. Ta suma nie bierze udziału w dalszym obrocie gospodarczym, kupno, produkcja, sprzedaż itd. To jest strata w PKB 2,5 bln PLN rocznie. Bysmy uporządkowali import paliw z własnych zasobów, to następne 80mld PLN w PKB rozwój na 800 mld PLN w roku. Kasy samorządowe bankami z możliwością bezpośredniego odprowadzania podatków, przez samorząd. W te sposób mogą jednorazowo zarabiać w podatkach, średno 40%, co pozwoli zarabiać w procesie gospodarczym rocznie, nawet 400%, sumy wydanej na inwestycję. Obecny system istnieje, tylko urzędy skarbowe mają w swoich rękach zbieranie podaków. Zarabianie podatków przez samorządy, rząd w inwestycjach, mogą na tyle zarabić, by zapłacić za odsetki w lokatach, ponownie odebrać pieniądze zainwestowane w inwestycji. Miały by samorządy, rząd 2 linie kredytowania gospodarki. Pieniądze lokat ludności oraz pieniądze z emisji NBP na biznesplany z gwarancją rządu samorządu. Poręczenia na 2/3 PKB. Razem prawie 2 bln PLN jednorazowe inwestycje, które dadzą obrót gospodarczy na prawie 20 bln PLN w PKB rocznie. Jak widać jest możliwość rozwoju Polski 30 razy większymi, jak żebranie dotacji z UNII. Zapaść gospodarczą w stosunku do Niemiec mamy 200 bln PLN, w przeciągu 20 lat przemian.
    Lubię to! · Komentarz · Udostępnij · 5

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s