S. Zakrzewski i D.B. Ciesielski

Sławomir Zakrzewski: 50 rocznica 8 marca 1968


Dariusz Benedykt Ciesielski
„Liderzy NCZ potrafią żeglować pod wiatr.

Doktryna pracy obozu, reprezentowanego przez Wolniewicza polega na takim sterowaniu, aby polska społeczność szukając dla siebie dogodnych rozwiązań żeglowała w stronę realizacji wyznaczonych przez światowe złodziejstwo, nierzadko sprzecznych z polityką polską, politycznych celów.

Wolniewicz jest inteligentnym manipulatorem i kłamcą.
Wśród długich logicznych, rzeczowych i słusznych wywodów znajdujemy też propagandę, brak logiki i kłamstwo. Procentowo niewielka dawka, niezwykle stężonej kosmopolitycznej trucizny.

„Kryptosyjoniozm” to jest jedynie teza, którą stawiam (też w związku z wyrażonym tu prawie bezkrytycznym, bezwarunkowym poparciem dla układu Duda-Kaczyński-Szydło).”


 

Dariusz Benedykt Ciesielski

„Dla kogo pracują, komu są uległe agencje ochrony?

„sytuacja w branży ochrony w Polsce.
25 maj 2014
Pracowników agencji ochrony jest więcej niż policjantów, żołnierzy i strażników miejskich razem wziętych.”

„Od 1 stycznia 2015 roku konsorcjum City Security i M2.CS dba o bezpieczeństwo dwóch ważnych dla bezpieczeństwa Polski jednostek wojskowych w Toruniu i Inowrocławiu”

Od kogo w takim razie są uzależnione możliwości bojowe polskiego wojska?

„4 marca 2015 szef BBN minister Stanisław Koziej rozmawiał z przewodniczącym sejmowej Komisji Spraw Wewnętrznych Markiem Wójcikiem oraz przedstawicielami zarządu Polskiej Izby Ochrony Marcinem Pyclikiem i Beniaminem Krasickim na temat potencjalnego włączenia pracowników branży ochrony do systemu bezpieczeństwa państwa w sytuacjach podwyższonego zagrożenia. Szef BBN zapowiedział przeanalizowanie możliwości takiej współpracy, zarówno pod kątem potrzeb państwa, jak i możliwości prawnych.”

To spotkanie może sugerować, że ponadnarodowe agencje operujące w Polsce na płaszczyźnie powiązań i uzależnień politycznych chcą za pośrednictwem swoich wpływów w organach państwowych umożliwić i usankcjonować rozszerzenie działalności uzależnionych od siebie dotąd oficjalnie cywilnych i niekoniecznie krajowych siłowych agencji. Jest to ogromna nobilitacja dla podmiotów o niejasnych, podejrzanych, a często zagranicznych powiązaniach. Rozszerzenie możliwości możliwości działania z poziomu kwalifikacji i uprawnień ciecia do poziomu najemniczej militarnej siły.”


Dariusz Benedykt Ciesielski o Uroczystości odsłonięcia pomnika płk Kuklińskiego, w której uczestniczyli syjoniści z „Ligi Obrony Suwerenności”

„Panie Boże daj rozum!

LOS wdzięczny za to, że mamy „wolność” i za to, że Kukliński jest w jednej alei z Kuroniem i Geremkiem.
To akurat jest trafne, że po śmierci położono ich tak jak za życia układali się sami. Koło Bermanów.

Wydaje się słuszne, aby pan Podjacki rozważył na poważnie zmianę nazwy swego ugrupowania.
Może być: Liga propagowania fałszywej wolności.”

http://lospolski.pl/?p=4534


Dariusz Benedykt Ciesielski: Banderowcy i żydzi

„Banderowcy i żydzi

Przeinaczają i komentują w „świetle” talmudu słowa rosyjskiego ambasadora.
Czy rzeczywiście powiedział, że Polska wywołała wojnę?
Czy może raczej wskazał, że polityka w Polsce była, pomimo doniesieniom wywiadu, krótkowzroczna. Masońskie rządy wchodziły w nierokujące sojusze. Bagatelizowały doniesienia o powstawaniu niemieckiej samostijnej banderowskiej Ukrainy, bagatelizowały doniesienia o wrogiej polityce Niemiec.
Za tę proniemiecką i antypolską politykę podziękował Piłsudskiemu w roku 1935 Adolf Hitler.

To samo niemieckie stanowisko w sprawie banderowsko-żydowskich rządów na Ukrainie, imigrantów i fałszywego, zgubnego geopolitycznego zorientowania prezentują okupacyjne rządy i media w Polsce obecnej.

Niewielu zrozumie dzisiaj postawę Zakrzewskiego, jak niewielu rozumiało postawę Piaseckiego, czy Doboszyńskiego po 1945 roku, a to jest takie proste.
Interes polski nie idzie w parze z żydowskim. Zwykle są przeciwstawne. Dlatego, nie powinni słuchać podszeptów Zachodu Polacy, ani inni Słowianie.

Dla tych Polaków, Rosjan i innych, którzy odrobinę się polityce przyglądają kuriozalne jest to, że A. Rotfeld reprezentuje Polaków pierw jako minister spraw zagranicznych, a teraz jako przewodniczący Polsko-Rosyjskiej Rady ds. Trudnych.
Ciekawi mnie czy ta nie-reprezentatywność jest w wystarczającym stopniu zauważalna. Gdzie te czasy, gdy ministrem spraw zagranicznych był Polak – Roman Dmowski.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/zamieszanie-po-slowach-ambasadora-rosji-to-element-szerszej-rozgrywki/wxmxxz

i nieco dłuższa wersja:

i to samo żydowskie kłamstwo po angielsku:

http://news.yahoo.com/poland-co-responsible-wwii-says-russian-ambassador-150940818.html


16 września sprawa sądowa (przesunięty termin) przeciwko Sławomirowi Zakrzewskiemu w związku z tym, że przewodniczył 9 maja 2014 zgromadzeniu przed rosyjską ambasadą w Warszawie

https://www.facebook.com/events/890228324384220/


Komitet Budowy Pomnika KL Warschal zorganizował dnia 02-08-2015 wystawę poświęcona odkłamywaniu historii na temat: NIemiecki Obóz Koncentracyjny w Warszawie, Sławomir Andrzej Zakrzewski komentuje

KL Warschau Wystawa Podsumowanie Sławomir Andrzej Zakrzewski, Warszawa, Krakowskie Predmiescie 2015-08-02


Sprawa sądowa przeciwko Sławomirowi Zakrzewskiemu

 „11sierpnia 2015 odbędzie się sprawa sądowa przeciwko Sławomirowi Zakrzewskiemu w związku z tym, że przewodniczył 9 maja 2014 zgromadzeniu przed rosyjską ambasadą w Warszawie.

(Zgromadzenie to było zorganizowane i zgłoszone przez OWP jednak przewodniczący zgromadzenia z OWP nie dotarł na miejsce. Niejasne są okoliczności dlaczego nie dotarł i czy prawdziwe były przekazane Sławkowi informacje o przyczynach z jakich się organizator nie pojawił.)”

https://www.facebook.com/events/890228324384220/


Sławomir Zakrzewski: rocznica rzezi wołyńskiej – wywiad z AK-owcem uratowanym przez Armię Czerwoną


Dariusz Benedykt Ciesielski w odpowiedzi na wpis syjonisty-rusofoba Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego („Minister Andrzej Kunert w ambasadzie rosyjskiej z pomarańczowo-czarną wstążka. Czy ktoś wie dokładnie, jakie jest jej znaczenie? Czy urzędnicy polscy powinni je nosić?”):
„Z wstążką jest to nie tak, że Zaleski współpracował z KOR-em. Później przy okazji fundacji z masonerią. Tępi banderowców, ale ponad miarę uwypukla jedną nację przez nich mordowaną i dla ułatwienia powiem, że nie byli to Ormianie. Tak jak powiedziałem, upamiętnia ofiary Wołynia, ale nie przeszkadzało mu to we wspieraniu przewrotu na Ukrainie. Kiedy do tego doszło, Isakowicz (ze względu na banderowców wycofał się)
Do tego momentu współpracował też z gazetą Sakiewicza.
Współpracował też z innym kornikiem w sutannie – Małkowskim.”


Dariusz Benedykt Ciesielski o Cejrowskim i jemu podobnych

28.05.2015

„Roman Giertych powiedział Niemcom w 2003 roku, że Polska powinna być lotniskowcem Izraela, a żyd Cejrowski w 2015 twierdzi, że Izrael jest lotniskowcem białego człowieka. Nie jest w tym nowatorski. Podobnie wypowiadali się wcześniej inni syjoniści, że dla przykładu wspomnę kolegę Marka Jurka Artura Zawiszę, czy kolegę Krzysztofa Bosaka absolwenta KUL Michała Krupę.
Jak dotąd to natowskie lotniskowce są gwarantem rozliczeń w amerykańskiej walucie, przeprowadzania bez zakłóceń uboju rytualnego pod postacią emisji pieniądza na poczet długu,….
Wymienieni panowie uchodzą, za Polaków i katolików. Nie wnikam czy słusznie.
Cejrowski nie broni tutaj swej polskości i swego katolicyzmu, a wydaje mu się jedynie, że popierając Izrael broni swej żydowskości. Naiwny jakiś, tak jak wielu jego współplemieńców, dla których Hitler przez chwilę wydawał się bożyszczem, a nieco później Ameryka bezpiecznym schronieniem.
Nadto wydaje mu się, że zasłuży się Niemcom i żydom szczując przeciwko sobie słowiańskie narody. Nawet jeśli mu ktoś obiecał posadę kapo w tym obozie, top nie jest to przecież bezpieczna profesja.
Jakaż tu jest pociecha dla białego człowieka z tego żydowskiego państwa i jego doktryny. Dla Polaka? Dla chrześcijanina? Izraelskie przewroty i wojny, nawet te w świecie arabskim kończyły się zwykle wielkim uciskiem chrześcijan. Wspomnijmy dla przykładu Liban, Irak, Egipt, Syrię,… Można by zapytać zatem, z jakiego powodu chrześcijanie mają poprzeć Izrael? Odpowiedź jest prosta, bo Izrael jest po naszej stronie w wojnie, którą dla nas zaprojektował. Aha, tak się przez wieki kształtowała żydowska doktryna. Niech się tłuką Słowianie między sobą, niech się tłuką chrześcijanie z muzułmanami. W takich razach światowe złodziejstwo nie chodzi głodne.
Cejrowski tego nie wymyślił. Ten sam rodzaj hipokryzji znajdziemy w wielu żydowskich organizacjach stworzonych dla nie żydów. Takich jak AIPAC, CUFI,…
Jakoś nie ulegam i nie ponosi mnie entuzjazm w miejscach gdzie Cejrowski słusznie krytykuje żydowskie pomysły trockistowskich internacjonalistów, czy obżydliwego mężczyznę, który każe nazywać siebie kobietą. Najważniejsze jest zwykle to całe zło, które przy okazji słusznych spostrzeżeń stara się słuchaczom przemycić. Reszta to tylko popitka, aby gładko weszło.

*obrzydliwego ”


 Dariusz Benedykt Ciesielski

21.05.2015

„Rozmawiałem wczoraj rano ze Sławkiem Zakrzewskim.
Nie ma to większego znaczenia, ale uzgodniliśmy, że publicznie o naszej postawie poinformujemy. Głosowanie głosowaniem, a wyboru i tym razem nie ma. Dlatego nie weźmiemy udziału w głosowaniu.”


Nie dla wojny z Rosja, referendum uliczne Warszawa Sławomir Zakrzewski

 https://www.facebook.com/events/1409770009346063/17-go maja, niedziela w godz. 00.00 – 20.00WARSZAWA, PLAC ZAMKOWY

Dyskusja, przemówienia, materiały informacyjne w związku z podżeganiem do III Wojny Światowej w kontekście sytuacji na Ukrainie.
Pokojowe zgromadzenie w formie ulicznego referendum gdzie obywatele Polski będą mogli, za pomocą wrzucanych do urny kartek z pytaniem „Czy jesteś za wojną z Rosją”, wyrazić swój pogląd w tym temacie.
Serdecznie zapraszam Polaków do pomocy w organizacji i udziału w zgromadzeniu.

Za Ruch Suwerenność Narodu Polskiego
Sławomir Andrzej Zakrzewski

(Telefon do Sławka komórka 669 309 605)


9 Maja 2015 Warszawa Dzień Zwycięstwa, składanie kwiatów, przemówienia, modlitwy. całość

https://www.youtube.com/watch?v=kpL1tOnU_eg&feature=em-uploademail


Slawomir Zakrzewski Podsumowanie wywiadu z Grzegorzem Braunem 06.05.2015

https://www.youtube.com/watch?v=NKVVBn8d7K8


2015-04-25 Braniewo Cmentarz: Uroczystość na grobach Żołnierzy Radzieckich


Przyczyny katastrofy w Smoleńsku


polscy żołnierze do domu


Lawina: 2015-03-26 Sławomir Andrzej Zakrzewski omawia bierzace sprawy

https://www.youtube.com/watch?v=kffxtm9plVM&feature=em-uploademail  (

Józef Piłsudski)


Pogrzeb plk. Jana Niewińskiego. Slawomir Zakrzewski przemawia


Lawina: 2015-03-15 cz6z8 II Kongres OPZZ-RiOR Warszawa ul.Rakowiecka 30 Całość. Film MAH00280


Gabriel Janowski zdemaskowany

Dobrą robotę robi pan Zakrzewski. G. Janowski sam się wysadził z siodła, wystarczyło dosłownie kilka krótkich, trafnych pytań


KDT wyrok w sprawie Sławomira Zakrzewskiego 2015-03-05


Dariusz Benedykt Ciesielski
„Przypominam.

POLSKO-IZRAELSKA GRUPA PARLAMENTARNA

W roku 2002 członkiem tej grupy był Gabriel Janowski

W roku 2008 należeli do niej:

Pos. Krzysztof BOSAK (LPR) – wiceprzewodniczący
Pos. Janusz KOŁODZIEJ (LPR)
Pos. Arnold MASIN (LPR)
Pos. Daniel PAWŁOWIEC (LPR)

Pos. Tadeusz CYMAŃSKI (PiS)
Pos. Michał JACH (PiS)
Pos. Wiesław KILIAN (PiS)
Pos. Beata KEMPA (PiS)
Pos. Andrzej LISS (PiS)
Sen. Paweł MICHALAK (PiS)
Pos. Maria Teresa NOWAK (PiS)
Pos. Halina OLENDZKA (PiS)
Pos. Jarosław RUSIECKI (PiS)
Sen. Czesław RYSZKA (PiS)

http://sejm.gov.pl/wm/grupy/izrael.htm

 ———————————-

Sławomir Zakrzewski na protestach rolników 19.02.2015

————————————–

Przewrót

————————————-
 „Pytałem pana Kosseckiego dlaczego dwa razy robił kampanię Tymińskiemu. To było jedno z nielicznych pytań, na które mi nie udzielił odpowiedzi. Nie dziwię się, bo kochający kosmopolityzm i anarchię libertarianin, mający wielu chazarskich przyjaciół na prezydenta Polski? Zapomniałbym. Ten okropny kosmopolityczny komitet OKO. Kilkanaście lat temu mówił mi pan Józef, że działania LND doprowadziły do obalenia systemu. Zapytałem go czy możemy być z tego zadowoleni. Odpowiedział, że to jest dobre pytanie. Tak więc Eugeniuszu pan Kossecki zdaje sobie sprawę, że chazary dalej rządzą, a nie żadna cywilizacja łacińska. Mossad, BND…. Eugeniuszu ten przewrót wygrała Stasi!!!
———————————–
Dariusz Benedykt Ciesielski
 „- Warto odnotować trafne stwierdzenie, że wybór jaki Polacy zwykle mają w wyborach jest wyborem miedzy dżumą, a cholerą.

– Kandydatura wytatuowanego piłsudczyka, zaimportowanego z obozu korwinistów jako kandydata obozu narodowego jest odrażająca.
W szczególności w świetle jego niedawnej wypowiedzi u Terlikowskiego o Ziemkiewiczu, a już zupełnie jasno o Wildsteinie, że „jest dla niego wybitnym Polakiem i patriotą”.
Ciśnie się pytanie zasadnicze. Przedstawiciele jakiego światopoglądu i jakiego narodu mogli wymusić jego kandydaturę?

– Chciałbym się odnieść do pytania Artura Zawiszy o przyczyny słabych wyników ruchu narodowego. Odpowiedź na to pytanie powinna być obszerna, wieloaspektowa, uwzględniająca czynniki wewnętrzne i zewnętrzne. Potrzebne jest pewnie kilka godzin, aby problem w wystarczającym stopniu naświetlić. Oddzielnie tu trzeba rozpatrywać podmioty propagujące ideę narodową i prezentujące prawdziwą ocenę sytuacji, jaką by ona nie była. Oddzielnie zaś te, które za cenę, co najmniej uległości, bierności w wielu tematach, postawiły na klasycznie rozumiany pragmatyzm polityczny. Nie stawiam tu sobie za zadanie takiej analizy teraz przeprowadzać, ale świadomy również własnych błędów, wad, zaniedbań i niemożności, chciałem zwrócić uwagę na kilka przykładów czynników, które miały wpływ na słabość naszego ruchu. Rozwiązanie SN, przywództwo Giertychów, Kotlinowskich. Demoralizacja młodzieży i dorosłych działaczy(MW w proteście przed ambasadą Białorusi, przeciwko Łukaszence – Czy Roman Dmowski nie chciałby właśnie z Białorusią jak najlepszych stosunków?). Wymienię jeszcze jeden czynnik, który dotyczy środowisk o wiele większym politycznym spektrum niż polski ruch narodowy.
Wytworzono struktury symulujące podmioty, programy i idee, które w sposób naturalny niezawodnie pojawiłyby się jako przejaw działania mechanizmów immunologicznych w organizmie narodu.
W ten sposób organizm nie wytworzył odpowiedzi na agresję uważając, że obrona trwa. Polacy chcący w tej obronie uczestniczyć są przez te sztuczne podmioty absorbowani i neutralizowani.

– Jaka jest taktyka walki politycznej obozu A. Zawiszy w sprawie propagowania mądrego, świadomego, polskiego stanowiska w związku z Powstaniem Warszawskim i zwalczaniem czynienia z tragicznej dla Polaków rocznicy żydowsko-polskiego święta?
Zawisza mówi o taktyce Zakrzewskiego, że zła pedagogika, że nie to miejsce i czas. Ma te same argumenty, które przedstawiane są Zakrzewskiemu przez środowiska niemieckiej i żydowskiej strefy wpływu.
Jak zatem scharakteryzować działania obozu Zawiszy?
Pisma, wykłady,… skierowane do środowisk narodowych. (Nie chcę się tu skupiać na aspekcie, że nie zawsze ideowo i personalnie trafne. Dla przykładu obchody rocznicy śmierci Romana Dmowskiego w Poznaniu w 2014 r. Prowadzi je syjonista Marek Jurek. Przedmowa do książki o R. Dmowskim napisana przez Ziemkiewicza. Libiccy to goście honorowi.,…. ) To wygląda tak, jak 10 października 2009 zjechali się na kongres LPR patrioci, narodowcy z całej Polski.
Artur Zawisza tym ekspertom, profesjonalistom w dziedzinie niemieckiej „unii” wykładał na czym polega dla Polski zagrożenie z jej strony.
Przekonywał przekonanych. Zawisza i wszyscy ci eksperci, narodowcy z Bożej laski, robili to kilka ulic od miejsca, w którym był właśnie podpisywany przez L. Kaczyńskiego Traktat Lizboński.
Polską racją stanu, obowiązkiem świadomego Polaka było przejście w to właśnie miejsce i wyartykułowanie polskiego stanowiska. Filmy z takim świadectwem, z wypowiedzianą polska racją obiegłyby Polskę i stanowiłyby realny dowód istnienia, aktywności, intencji i świadomości polskich elit.
Pomimo przypomnienia – zaproszenia Zakrzewskiego, zgromadzeni działacze LPR wraz z Maciejem Giertychem wybrali udział w wykładzie Zawiszy.
W taktyce tego obozu nie ma miejsca na uświadamianie zdezorientowanych Polaków, którzy nie mieli jeszcze okazji czytania prasy narodowej, nie ma miejsca na informacyjną, medialną walkę z wrogimi strefami wpływów. Ograniczają się jedynie do zagospodarowania tych, którzy jakimś cudem sami zdali sobie sprawę z potrzeby działania w interesie narodowym.
Niestety i tym narzucają ten sam model aktywności / bierności, a może nawet kolaboracji pod hasłem, nie teraz, nie tutaj i nie w ten sposób.
Opisane powyżej działanie Ludzi, którzy tego dnia zareagowali tak jak Zakrzewski zasługuje na najwyższy szacunek. Zachowanie się kongresmenów LPR-u jest podłe i nie daje się wytłumaczyć, wcześniejszymi ustaleniami, rezerwacją sali, etc.
Wredne tez jest stwierdzenie Zawiszy, że Zakrzewski zachował się jak piłsudczyk. Pomijając to, że piłsudczycy w tym proteście udziału raczej nie brali, to w zachowaniu obozu Zakrzewskiego nie było żadnych insurekcyjnych znamion.
Takie znamiona można w innym przypadku wykazać w zachowaniu obozu Zawiszy.
Podczas protestu w sprawie „taśm prawdy”(dzień wcześniej 14 czerwca 2014 przez stolicę przeszła niezauważona przez tych warszawskich narodowców i konserwatystów, od dawna zapowiadana manifestacja propagująca zboczenia seksualne) Zawisza i jego koledzy prowokowali siłowe starcia z policją. Nawet prośby o nie zajmowanie pasa jezdni(Zajmowanie go nie było niczym uzasadnione.) nie spotkały się ze zrozumieniem.
O pozoranctwie, o tym, że nie wtedy i nie tak, można wylać morze atramentu, ale może jeszcze na koniec tylko przykład głupoty, braku doświadczenia i dojrzałości politycznej. Ten sam protest. Protestujący goszczą przed sejmem w „miasteczku” SIO. Winnicki energicznie gestykulując prawa ręką, z wyraźnie wysuniętym palcem ,głośno przemawia:
„my mamy prawo podejść pod sam sejm i krzyknąć,
że żądamy jego natychmiastowego rozwiązania”.
Krzyknąć z pewnością nikt mu nie zabroni. Wytrzymają to mury sejmu i uszy sprzątaczek. Sejm jednak, na takie dictum się nie rozwiąże.
Żal mi tego chłopaka. Już oglądając wiec na zakończenie MN w 2011 roku na Agrykoli wiedziałem, że przemawiający z ideą narodową dobrze się jeszcze nie poznali.
Potem było już tylko gorzej. Pijaństwo z Korwinem na Teneryfie, nieszczęsny heretycki personalnie i ideowo pierwszy kongres RN, oświadczenie Winnickiego w sprawie Jasiewicza,…. ,ale to już inny temat.”

00009 2015-02-12 Debata Publiczna: S. Zakrzewski – A. Zawisza, wydanie z dyskusja po debacie:

https://www.youtube.com/watch?v=Cm1hT5b61aA

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s