Spęd kukiełek rządowo-knessejmowych u nadprymasa Katolandii-Judeopolonii rebe Rydzyka…

blog polski

.

.

W zasadzie nie zamierzałem pisać o rocznicy turbo-katolickiego RM. A jednak zmieniłem zdanie. Nadprymas rebe Rydzyk zorganizował kolejny spęd ku własnej chwale. Wzięło w nim udział szereg oficjeli rządowo-knessejmowych:
.

.
Nadprymas rebe Rydzyk (ma dzięki swojemu medialnemu imperium większe wpływy na politykę i media niż cały episkopat) prezentował na spędzie jak prawdziwy suweren Katolandii/Judeopolonii kolejne kukiełki na co dzień zasiadające w rządzie i knessejmie. A one zachowywały się fatycznie jak posłuszne mu kukiełki.  Zauważyłem też, że najbardziej owacyjnie były witane te kukiełki, które najbardziej szkodzą Polsce (Macierewicz/Singer, Szyszko odpowiedzialny za rabunkowy wyręb drzew, także w Puszczy Białowieskiej czy Ziobro – szef inkwizycji i dintojry). Zauważyłem też Dominika Tarczyńskiego, który w knessejmie domagał się zaostrzenia kar za obrazę uczuć religijnych.
https://opolczykpl.wordpress.com/2017/04/11/powrot-inkwizycji-za-sprawa-pisraelskiego-posla-inkwizytora-dominika-tarczynskiego/
.
Naturalnie zaostrzenie kar ma dotyczyć tylko obrazy uczuć religijnych turbo-katolików. Pogan nadal można w Katolandii/Judeopolonii obrażać bezkarnie.
.
Zapewne wielu katolików zawiedzionych było brakiem na spędzie…

View original post 946 słów więcej

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s