Kolejny rok z głowy…

Dosadnie i gorzko. Nie zgadam się tylko z obroną sprowadzania islamistów. No i mimo wszystko podkreśliłbym bardziej tendencje pozytywne w postrzeganiu świata przez społeczeństwo, a i przez część polityków/dziennikarzy.

blog polski

.

rok-temu-nowy-rok

.

niezatapialny-titanic

.

Dla Polski był to rok zły. Kolejny pod okupacją ludożerców. W sumie Polska istnieje tak naprawdę tylko w sercach Polaków i na mapie. Państwo a raczej jewrounijny barak udające Polskę to III Rzydopospolita – kraj, w którym Polacy są tanią (coraz tańszą) siłą roboczą. Ich głos się nie liczy, nie jest brany pod uwagę. III Rzydopospolita realizuje antypolskie cele.
.
III Rzydopospolta jest niewypłacalnym bankrutem – majątek narodowy rozszabrowany, w obcych łapskach, a zadłużenie budżetu rośnie coraz szybciej. Najszybciej rośnie obecnie – pod rządami PiS-u:
http://biznes.onet.pl/wiadomosci/kraj/dlug-publiczny-rekordowy-za-rzadow-pis/9s66h5
.
A tak bardzo Kalkstein & spółka obiecywali poprawę. Przy czym rzeczywiste zadłużenie III Rzydopospolitej jest ponad 4-krotnie większe – już w ubiegłym roku wynosiło 4 biliony złotych:
http://amerbroker.pl/?go=content&action=show&id=350
.
Czyli pi razy okobilion dolarów. Tysiąc miliardów dolców. I pomyśleś, że kiedyś nas przerażało zadłużenie Polski za Gierka  – głupich kilkanaście miliardów dolców. A teraz tysiąc…

View original post 4 691 słów więcej

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s