Jedna uwaga do wpisu “M. Piskorski: LIST OTWARTY DO PRZYJACIÓŁ Z LEWICY (pisany z więzienia)

 1. Podział lewica-prawica uważam za całkowicie sztuczny, udaną realizację dewizy „dziel i rządź”. Autor pisze o kryzysie polskiej lewicy a przecież to zjawisko ma wymiar międzynarodowy czy może nawet globalny. Czy gdzieś jest jeszcze lewica troszcząca się o ludzi pracy? Chyba wszędzie zmienili zainteresowania na promowanie zboczeń seksualnych, w tym całkiem wyszukanych, typu pedofilia czy zoofilia, oraz imigracji z krajów egzotycznych.

  Transformacja komunistów z bloku wschodniego (nie dotyczy to przecież tylko Polski) w narodowców czy liberałów tylko potwierdza moją tezę o całkowicie fikcyjnym podziale na lewicę i prawicę. Przyjęcie tej terminologii tylko utrudnia opis rzeczywistości i zrozumienie zachodzących zjawisk. Oficjalna polityka to tylko teatr, tak naprawdę dzieje się coś innego.

  Trzymając się promowanej przez Autora wizji lewicy, posłużę się cytatem z literatury: „dlaczego widzisz drzazgę w oku brata swego a w swoim oku belki nie widzisz?” Znany rewizjonista, Konrad Rękas, przy okazji wiceprzewodniczący ZMIANY, promuje projekt odebrania własności upadłemu państwu pod nazwą „Ukraina” i przekazanie jej, pod hasłem reprywatyzacji, żydowskim i polskim burżujom: http://chart.neon24.pl/post/135578,megafon-na-czolgu

  Czy to jest lewica?

  A taka koncepcja geopolityczna: http://chart.neon24.pl/post/131787,olsztyn-spotkanie-powiernictwa-kresowego

  Czy to jest lewica?

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s