Szymon Peres rekomenduje Polakom ograniczenie nauczania historii

Esencja żydowskiego szowinizmu – swojej młodzieży fundować wycieczki do Oświęcimia i tłuc do głów teorie na temat holo-szwindlu, a Polaków pozbawić lekcji historii.

W mediach można się dowiedzieć, jak to „wybitny mąż stanu został twórcą pokoju na Bliskim Wschodzie”, bo niby z Arafatem się dogadywał. A kto opowie o żydowskich wojnach np. w Iraku, Libii czy Afganistanie?..

Prezydent Duda jedzie na pogrzeb i żałobę uprawia… hańba!

Nagrodę Nobla otrzymują dzisiaj wyłącznie wojenni podżegacze.

http://www.sadistic.pl/szymon-peres-na-uj-o-koniecznosci-ograniczenia-nauki-histori-vt137550.htm

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Szymon Peres rekomenduje Polakom ograniczenie nauczania historii

 1. Norman Finkelstein:

  Te biedne dzieciaki wracają do Izraela [z wycieczek do Auschwitz] przerażone, przekonane, że wszędzie poza domem grozi im niebezpieczeństwo. I niestety, Polacy – proszę mi wybaczyć to co teraz powiem – zachowują się w sposób godny pożałowania. Nie macie na tyle pewności siebie i poczucia własnej wartości, by powiedzieć Izraelowi: Zabierajcie się z naszego kraju i wsadźcie te swoje wycieczki gdzieś.
  (…)
  Polska i jej słynna samokrytyczna inteligencja. Ludzie, którzy uważają, ze każda krytyka Żydów to antysemityzm, a jednocześnie cały czas ostro krytykują swój własny naród. Mówią, że robią to ze szlachetnych pobudek, ale w rzeczywistości robią to dla kasy. Wyleją kubeł pomyj na Polskę, a potem pędzą do USA, aby przeczytać pochwalne recenzje w tutejszych gazetach i zostać poklepanym przez tutejsze autorytety.
  (…)
  W Ameryce zajmowanie się Holocaustem przynosi świetne pieniądze. A jeśli jeszcze dostarczysz dowody potwierdzające, że Polacy to obrzydliwi antysemici, to wtedy masz gwarancję, że ogłoszę Cię tu bohaterem. (…) Gross [napisał książkę – przyp. red.] by dostać posadę w Princeton
  [Źródło: „Historia Do Rzeczy”]

  za: http://astromaria.wordpress.com/

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s