Zbrojenie, finansowanie i szkolenie terrorystów: Hillary i prawdziwy problem ze skandalem w Bengazi

PRACowniA

Brandon Turbeville
Activist Post
29 października 2015

Osiągnięcia Hillary w Libii są co najmniej marne. Jako minister spraw zagranicznych Clinton była w pełni odpowiedzialna za zapewnienie bezpieczeństwa w ambasadzie USA, a jednak w trakcie ataku na tę placówkę zginął ambasador Chris Stevens. Zważywszy na efekt końcowy, można spokojnie powiedzieć, że Clinton nie wywiązała się ze swoich obowiązków. To, oczywiście, jeśli założyć, że nie było gorzej – przynajmniej dopóki nie będzie niezbitych dowodów, wskazujących na coś więcej.

Skandal w Bengazi i śmierć amerykańskiego ambasadora Chrisa Stevensa były roztrząsane na wszelkie możliwe sposoby, jednak prawdziwa historia tych ataków pokazuje, że Clinton jest winna nie tylko niekompetencji. Tak naprawdę, Clinton w całym tym skandalu była bardzo kompetentna.

Chris Stevens to jedynie ofiara zakrojonej na znacznie szerszą skalę kampanii zbrojenia terrorystów w Libii, a później przerzucania ich razem z bronią przez Turcję do Syrii. Nie ulega kwestii, że Stany Zjednoczone uzbroiły, wyszkoliły i sfinansowały…

View original post 821 słów więcej

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s